Dagexcursie Datça & Knidos

0
Prijs
Vanaf€125
Prijs
Vanaf€125
* Selecteer alle verplichte velden om door te gaan naar de volgende stap.

Verdergaan met boeken

Toevoegen aan favorieten

Log in of maak een account aan om deze tour aan je verlanglijstje toe te voegen.

7436

Waarom Destination Turkey?

  • Dé meest complete website
  • Beste prijs en kwaliteitverhouding
  • Bijzondere dagtrips & excursies
  • Gratis annuleren tot 24 uur

Heb je een vraag?

Of wil je meer informatie? Stuur ons gerust een bericht via het contactformulier!

Duur: 6.5 uur
Beschikbaar : Apr - Okt
Zuid-Egeïsche Kust (DLM)
Datça
Min. leeftijd : Voor alle leeftijden
Max. personen : 16
Details

Dagexcursie Datça & Knidos

Het is tijd om Datça te bekijken! De ruïnes van Knidos, waar het beroemdste werk uit de hele oudheid, het Aphrodite-standbeeld van de Griekse beeldhouwer Praxiteles, stond. Een wandeling door het oudste gedeelte van Datça (Eski Datça) is zeker de moeite waard. Onze dag zal eindigen met een bezoek aan de markt van Datça, waar we ons tussen de lokale bevolkingen  begeven en van de lokale producten kunnen genieten: exclusief door Yavuz Ataç samengesteld.

Vertrek en terugkeer

U wordt bij de receptie van uw hotel aan de Lycische kust of op het busstation opgehaald en weer teruggebracht.

Inbegrepen

  • Transfer van je hotel aan de Lycische kust of vliegveld/busstation v.v.
  • Engels-, Duits- of Nederlandstalige reisleiding
  • Lunch in Datça

Niet inbegrepen

  • Drankjes tijdens de lunch en bij de koffie pauze
  • Fooien (optioneel)

Extra informatie

  • U ontvangt op het moment van boeken een bevestiging, tenzij u 7 dagen vóór de dag van de reis boekt. In dit geval ontvangt u (afhankelijk van beschikbaarheid) zo snel mogelijk een bevestiging.
  • Annuleer minimaal 24 uur vóór de startdatum van de activiteit voor een volledige restitutie.
Programma

Dagexcursie Datça & Knidos

Het is tijd om Datça te bekijken! De ruïnes van Knidos, waar het beroemdste werk uit de hele oudheid, het Aphrodite-standbeeld van de Griekse beeldhouwer Praxiteles, stond. Een wandeling door het oudste gedeelte van Datça (Eski Datça) is zeker de moeite waard. Onze dag zal eindigen met een bezoek aan de markt van Datça, waar we ons tussen de lokale bevolkingen  begeven en van de lokale producten kunnen genieten

Datca, gelegen op de punt van het schiereiland. Onderweg bezoeken we een Olijvenboerderij, gelegen op 350.000 m2 terrein waar producten van olijven van hoge kwaliteit worden geproduceerd. Hier krijgen we een rondleiding waarbij alle processen getoond en uitgelegd worden. Vervolgens bezoeken we de ruïnes van Knidos, waar het beroemdste werk uit de hele oudheid, het Aphrodite-standbeeld van de Griekse beeldhouwer Praxiteles, stond.

Een wandeling door het oudste gedeelte van Datça (Eski Datça) is zeker de moeite waard. Onze dag zal eindigen met een bezoek aan de markt van Datça, waar we ons tussen de lokale bevolkingen begeven en van de lokale producten kunnen genieten.

‘s Middags lunchen we in een restaurant waar specialiteiten uit de veelzijdige Egeïsche keuken worden geserveerd.

• €125 per persoon – bij groepen vanaf 4 personen.

Kinderen: 0-2 jaar gratis, 3 t/m 6 jaar: € 75

Wilt u deze tour maken met uw familie, een groep vrienden of collega’s? Dan kunt u een groepsaanvraag indienen. De prijs is afhankelijk van de reisperiode en de groepsgrootte. Neem gerust contact met ons op voor een vrijblijvende offerte of persoonlijk advies op maat.

Dit programma is samengesteld door Yavuz Ataç
© Destination Turkey

Kaart

Foto's

Proceed Booking